Gėlių bazė Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – ten gyvena spalvos

Gėlės gyvenimui suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir papildomų spalvų. Beveik kiekviena didesnė gyvenimo šventė sutinkama su puokšte. Deja, ne visada tiksliai žinome, kur pasirinkimas yra didelis, o kainos atitinka realybę.

Vieni gali teigti, kad dera žengti į legendinius gėlių turgelius, kitiems nesvarbu kur jas pirkti, nes bet kurioje prekybos vietoje kaina yra panaši arba vienoda. Taip tikrai nėra. Asmuo, kuris dažnai perka gėles visoms gyvenimo progoms, greitai pasakys, kad Vilniuje dabar gėles maloniausia bei patogiausia išsirinkti gėlių bazėje. Ši bazė Vilniaus pašonėje mėgsta, kai klientai gėles perka ne po vieną.

Kiekį teks įsigyti didesnį, bet baimintis to tikrai nereikia, nes kaina bus žemesnė, o puokštė susidarys labai gausi. Kam nepatinka gauti daug gėlių? Į šį klausimą tiesiogiai atsakyti neįmanoma, nes jos patinka visiems, o kuo daugiau, tuo ir geriau.

Dabar tikrai nereikia abejoti, kad kitą kartą, kai prireiks didelio gėlių kiekio, pamiršite senas prekybos vietas, nes tik čia galima pirkti didelius kiekius nebrangiai. Šioje prekybos vietoje ne tik kokybė aukšta, bet ir kaina ambicinga. Kas perka daug ir dažnai bazėje apsilanko ne vieną kartą. Kokybe nusivilti neteks, nes jos keliauja tiesiogiai iš visos Europos sąjungos. Jos šviežios, o tai yra labai gerai, nes ilgesnį laiko tarpą džiugins artimus žmones.

Gėlių bazės dar vienas privalumas, tai ir gėlių kiekis. Rinkis į valias, tarp didelio pasirinkimo pasiklysti nesudėtinga, bet kantrus žmogus susirinks pavydėtiną kompoziciją. Kam pirkti po vieną gėlytę, kai galima pradžiuginti dideliu kiekiu. Juk gėlės gyvenimui suteikia ne tik spalvų, bet ir džiaugsmo. Subtili puokštė parodo dėmesį, o įmantriai sukurta kompozicija leidžia pasimėgauti ir švente.

Žinoma, kam nereikia labai didelio kiekio gėlių teks paieškoti ir kitokio varianto. Išsigąsti nereikia, nes Vilniaus mieste gėlių pasirinkimas ne menkas. Bėda tame, kad ne visos prekybos vietos pasirūpina tikrai šviežiomis gėlėmis, o kainos mėgsta labai šokinėti. Taupom? Tada perkam daug ir vienu kartu, gėlių užteks visiems. Tereikia atvykti ir išsirinkti.

Didmeninė prekyba gėlėmis Vilniuje  gėlės urmu gėlių bazė vilniuje