Kodėl verta pirkti rožes iš Ekvadoro

Pasaulyje yra daug gėlių, bet ne viena veislė negali prilygti stebuklingoms rožėms. Šios gėlės tinka kiekvienai progai, jos patinka visiems, o spalvų pasirinkimas yra tiesiog stulbinantis.

rozes-is-ekvadoro

Ar visada susimąstome apie rožių spalvą? Juk alyvinė spalva, tai pagarbos, žinoma, kad meilės iš pirmo žvilgsnio ženklas. Geltonos rožės visada suartina draugus, leidžia dalintis rūpesčiu ir džiaugsmu. Rožinė spalva savyje slepia eleganciją. Jų puokštė kvepia romantika, žavėsiu ir garbinga padėka. Visų labai mėgstama raudona spalva perteikia meilę, drąsą, aistrą, o baltos rožės siejasi su tyrumu, paslaptimi, nekaltumu ir pagarba. Asmenys, kupini troškimų, pasididžiavimo ir entuziazmo, visada laukia oranžinių rožių puokštės.

Atrodo, kad tai tik viena gėlių rūšis, o kiekviena jų spalva dar ir skirtingą prasmę turi. Na, o pačios tobuliausios rožės gyvena Ekvadore. Skamba šiek tiek egzotiškai, bet jau visas pasaulis gebėjo įvertini šios šalies eksportuojamas gėles. Dabar jų galima rasti ir Lietuvos rinkoje. Ieškome tobulų rožių? Deja, olandų produkcija šioje vietoje pralaimi.

Geografinė platuma, tai galėtų būti Ekvadoro paslaptis. Nors mokslininkai nustatė, kad ir šioje šalyje ne visos rožės tobulai į viršų stiebiasi. Stebėtis nereikia, gamta pasižymi unikalumu, o ne tobulumu. Ekvadoro gėlių pramonės pranašumas – saulė. Čia ji ištisus metus danguje pasirodo, tad rožes galima auginti net ir žiemos metu. Nereikia pamiršti ir šalies altitudės. Aukštikalnėse gėlių brendimo ciklas yra žymiai ilgesnis. Jis užtrunka iki penkiolikos savaičių. Europoje šis augimo procesas tetrunka aštuonias savaites. Ilgesnis augimo laikas automatiškai suteikia ir geresnius rezultatus. Rožės tampa stambesnės, kotai tiesesni, o šaltos Ekvadoro naktys gėlėms suteikia papildomų spalvų. Žiedas tampa kontrastingas ir raitytas. Tokių unikalių gėlių nori viso pasaulio pirkėjai.

Po penkiolikos savaičių Ekvadore auginamos rožės jau būna pasiruošusios keliauti po visą pasaulį. Po pasaulį jos keliauja šaldikliuose. Jie padeda gėlėms neprarasti savo grožio bei stangrumo. Atrodo, kad apie Ekvadorą žinome tikrai nedaug, o jų rožių kokybę vertina visas pasaulis. Atėjo metas susipažinti su tikra kokybe ir mums. Pirkti rožes iš Ekvadoro apsimoka, nes tokių gražių gėlių su unikaliomis spalvomis dar tikrai nesate regėję. | gėlių parduotuvės Vilniuje | geles i namus vilniuje

pigios-rozes-is-ekvadoro  ekvodoro-rozes