Skintų gėlių prekyba dideliais kiekiais. Kas ir kaip?

Prekyba skintomis gėlėmis urmu – klestintis verslas Lietuvoje. Visada bus asmenų bei įmonių, kuriems šviežių ir be galo gražiai atrodančių gėlių prireikia daug.

Tada tenka ieškoti vietų, kur prekyba vyksta urmu. Beje, tai nėra uždaras klubas į kurį negali patekti paprasti žmonės. Šiuolaikinė prekyba skintomis gėlėmis pasikeitė. Jų galima įsigyti ne tik maisto prekių parduotuvėse, skirtingose prekybos vietose, bet ir internete. Ši galimybė yra patogi, nes visas procesas ilgai netrunka. Keli lengvi paspaudimai, per kelias akimirkas suformuojama sąskaita, belieka ją apmokėti. Neretai įmonės, kurios prekiauja gėlėmis dideliais kiekiais, turi ir savo prekybos vietas internete. Paslaugos kokybe nenusivilsite, o transportuoti gėles šiuolaikiniame pasaulyje – nesudėtinga.

Keli paskutiniai metai įrodė, kad visos kompanijos, kurios gėlėmis prekiauja dideliais kiekiais į pavienius pirkėjus kreivai jau nebežiūri. Žmonės skirtingoms šventėmis pasipuošti mėgsta savarankiškai. Jiems patinka absoliuti kontrolė bei kūrybos laisvė. Gyvenate šventiškos nuotaikos apsuptyje, ruošiatės dideliems gyvenimo pokyčiams? Kreipkitės, pardavėjai pasirūpins, kad gėlių užtektų ir jos laiku bus pristatytos į vietą. Šviežios ir stambiais žiedais pasipuošusios gėlės kiekvienai iškilmingai progai suteikia papildomo džiugesio. O prekyba urmu leidžia ir sutaupyti.

Žinoma, kad taupumas neretai ir koją pakiša. Investicija į gyvas gėles ne visiems patinka. Tada žmonės ieško alternatyvų ir renkasi dirbtinas gėles. Jos yra patrauklios iš toli, jos nenuvys, bet bendras vaizdas tikrai būna ne koks. Dirbtinus produktus geriau palikime nuošalyje ir pasirūpinkime skintų gėlių tuntu. Jos, suprantama, yra brangesnis variantas, bet įspūdis bei kuriamas aromatas patalpoje lieka nepakartojamas. Juk nedidelės smulkmenos gyvenimui suteikia džiaugsmo, o gyvos gėlės yra to dalis.

Vakarų pasaulyje kelis šimtmečius yra susiformavusi tradicija, kad visos įsimintinos progos apipinamos skintais žiedais. Taip, jie simbolizuoja laikinumą, akimirkos trapumą, bet ir sukuria prisiminus, kurie taip lengvai bėgant metams neblėsta. Anksčiau pasirūpinti dideliu kiekiu šviežių gėlių galėjo tik išrinktieji, dabar tai atlikti gali kiekvienas. Tereikia pasidomėti, kreiptis pas savo srities ekspertus ir bet kuri proga nušvis spalvingais žiedais.

VAZONINĖS GĖLĖS  ROŽĖS IŠ EKVADORO  ŽALUMA