Tipinė gėlių parduotuvė Vilniuje

Gyvenime tikrai ne vieną ir ne du sykius teks pirkti gėles specializuotose parduotuvėse. Jos visada kvepia lengva mistika, begaliniu pasirinkimu ir viliojančiomis kainomis. Deja, šis burbulas labai greitai subliūkšta įžengus į tipinę gėlių parduotuvę Vilniuje.

Atrodo, kad gyvename pačiame didžiausiame Lietuvos mieste, kuris pasižymi ne tik išskirtine kultūra, pramogomis bei tradicijomis, bet čia labai greitai nusivilti nėra sudėtinga. Gėlių prekyba papuola į šią sferą.

geliu-salonas-baze

Su kuo teks neišvengiamai susidurti , bet kurioje tipinėje gėlių parduotuvėje – pasirinkimas. Jis tikrai nėra gausus. Pigesnės rožės tvarkingai sudėliotos ant žemės, retsykiais čia užklysta ir trapiosios tulpės, prieš rugsėjo pirmąją šios vietos pasipuošia kardeliais, o šiaip pasirinkimas yra pakankamai kuklus.

Tokia jau yra realybė. Čia galime kaltinti patys save, kai gėlių neskubame pirkti ir to nedarome pakankamai dažnai. Nereikia labai smarkiai norėti ir gausaus pasirinkimo. Tada galima apkaltinti ir pačius pardavėjus. Jų darbas yra elementarus – parduoti, o kai nėra didelio pasirinkimo, tada kuo galima nudžiuginti pakankamai išrankų pirkėją? Į savo darbą papildomų  pastangų pardavėjai privalo įdėti. Žmonės mėgsta naujoves, egzotinius kraštus, priimtinas kainas, netikėtas akcijas ir nuolaidas. To tikrai neskuba gėlių prekybos salonai pasiūlyti.

Akivaizdu, kad problema yra abipusė. Lietuviai gėlių pirkti šiaip sau nemėgsta, jiems reikia progos, o pardavėjai savo asortimentu ne visada nuoširdžiai pasirūpina. Jie žino, kad ta proga ateis, o tada žmonės pirks bet ką. Tipinė gėlių parduotuvė niekuo nesiskiria nuo likusios šalies prekybos vietų. Jos faktiškai visos yra vienodos. Pasirinkimas kuklus, o kainos įsigyti daug ir dažnai neleidžia.

Iš šio užburto rato galima pabėgti tik drastiškomis priemonėmis – pirkėjai gėlių turi ieškoti ir pirkti visada. Juk nereikia kiekvienai puokštei progos, ja galima papuošti namus, pradžiuginti liūdinti draugą ar užsukti puodeliui arbatos pas mamą ir jai įteikti gėlių.

Pardavėjai privalo neatsilikti. Gausus asortimentas, visada šviežios gėlės, įdomios puokščių kompozicijos ir, žinoma, žmogiška kaina, tikrai vilios klientus, o jie dar mėgsta nuoširdų bendravimą bei paslaugų aptarnavimą. Akivaizdu, kad tik abipusiais veiksmais tipinės gėlių parduotuvės Vilniuje, gali virsti tikromis gėlių oazėmis mieste. Jų šiai dienai labai trūksta.

Daugiau skaitykite apie pigios gėlės Vilniuje | gėlių parduotuvės Vilniuje | geles i namus vilniuje

Comments are closed.